Wauuu! Na nedávnej párty v Bratislave šokovala europoslankyňa Monika Beňová (54) excentrickými šatami. Nevystrašilo ju ani to, že priliehavé sieťované šaty z dielne známeho módneho domu vpredu ani vzadu takmer nič neukryjú!

Monika Beňová sa napriek pokročilému veku rozhodla mať ešte jedno dieťa a je veľmi šťastná, že sa to podarilo. Má krásnu rodinka a hoci je Monika pracovne vyťažená, všetok voľný čas si užíva so svojím partnerom a dcérkou Leou.

Známa bratislavská klinika krásy usporiadala pre verné klientky luxusnú párty. Akciu si nenechala ujsť ani Monika Beňová (Smer-SD). Europoslankyňa stavila na výrazné béžovo-čierne sieťované šaty z dielne ikonickej značky Mugler zmyselne zvýrazňujúce ženskú siluetu, ktoré stoja vyše 1 400 eur! Obliecť si ich však vyžaduje nielen peniaze, ale aj poriadnu dávku odvahy! Vyhotovené sú totiž z extrémne priesvitného materiálu, ktorý naplno odhaľuje prsia aj zadok svojej nositeľky.

„Šaty som si kúpila náhodou, skôr z nostalgie, keďže Thierry Mugler tento rok zomrel. Vždy sa mi jeho móda páčila a mám pár kúskov z jeho starších kolekcií dodnes," vysvetlila dôvod kúpy Monika Beňová.

Pri takomto dráždivom a odvážnom modeli treba venovať mimoriadnu pozornosť výberu správnej a vkusnej spodnej bielizne a práve tento detail zaujal mnohé odborníčky na módu. Politička si zrejme pod priesvitné šaty nechcela dať len nohavičky a podprsenku, a takýmto spôsobom odhaliť intímne partie, stavila preto radšej na bielu spodničku na ramienka. Tá jej však celý čas extrémne presvitala popod priesvitnejší čierny materiál šiat. FOTKY BEŇOVEJ V PRESVITAJÚCICH ŠATÁCH MUGLER NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Anketa
Obliekli by ste si odvážne sieťované šaty, ktoré mala na sebe Monika Beňová?
  • 6%
  • 71%
  • 23%