Europoslankyňa Monika Beňová sa čoskoro stane svadobnou mamou. Svojmu synovi pomáhala vo všetkých prípravách, píše pluska.sk

Beňová už pred pár týždňami prezradila, že svadba jej syna bude čo nevidieť. Martin sa mal s nevestou Grétkou zoznámiť ešte počas vysokej školy. „Je to veľmi milé dievča, vegetariánka, predcvičuje jogu a je veľmi aktívna. Aj keď bola na home office, snažila sa nájsť ešte druhú prácu, lebo má veľa energie,“ pochválila nevestu Beňová pre Plus 7 dní s tým, že na svadbe bude približne sto ľudí. Už vtedy prezradila, že synovi bude s prípravou dôležitého dňa pomáhať.

Dnes je už zrejmé ako. Politička to napísala na sociálnej sieti slovami Lei: „Mamka bola s bráškom kupovať ženíchovský oblek, tak som sa zatiaľ doma hrala.“ Europoslankyňa ale tvrdí, že zo všetkého najdôležitejšie je, aby sa podarila svadba a mladí sa aj naďalej ľúbili tak, ako doteraz.

To, že sa u Beňovcov na svadbu nesmierne tešia, prezrádza aj status europoslankyne z víkendu: „Sme samé dve na dva dni, a tak ideme pozrieť poslednú predsvadobnú nedeľu Maťka. Urobíme si návštevný deň.“ Malá Leuška tak bude mať o zábavu postarané aj počas najbližšieho víkendu. Iba nedávno urobila prvé krôčky v chodúliku, a tak je teraz možné, že si v ňom na bratovej svadbe aj zatancuje!

Pozrite sa v galérii, čo robila Leuška v čase, kedy bola Beňová so svojim synom kupovať oblek.