Sympatický herec a moderátor býva spolu s manželkou a malou dcérkou v priestrannom byte v Bratislave. Jeho štýl vás uchváti.

Marek Fašiang (37) je úspešný slovenský herec, momentálne ho môžete vidieť ako moderátora reality šou FARMA, a k tomu aj šikovný podnikateľ. V práci sa naozaj obracia a teda núdzu o peniaze skutočne nemá. Na podnikateľskom trhu je už niekoľko rokov a tak mu je dobre známe, že najlepšou investíciou sú nehnuteľnosti a umelecké diela. O čom svedčí aj jeho luxusné bývanie v lukratívnej časti nášho hlavného mesta. Byt si zadovážil ešte pred založením rodiny a keď vyšlo najavo, že k nemu a jeho snúbenici Terezke pribudne nový člen, prešiel rozsiahlou renováciou.

Malá Olívia tak prišla do vynoveného priestoru, kde sa budúca mamina riadne vyšantila hlavne na jej detskej izbičke. Veď uznajte, neutrálna a pritom veľmi štýlová. Veľmi sa nám páči kombinácia sivej a ružovej. Zo všetkých izieb ale najviac vyskakuje práve spálňa, ktoré je zariadená úplne inak ako ostatok bytu... Veď sa presvedčte sami. FOTO nájdete v GALÉRII priamo TU!