Herecký pár, ktorý má spolu tri deti sa teší z nového, najmä väčšieho priestoru...

Ešte v októbri 2021 Zuzana Kanócz prezradila, že vtedajší byt, v ktorom so svojím životným partnerom Jurajom vychovávali svoje tri deti – deväťročného Lucasa, šesťročnú Izabellu a štvorročnú Leylu je pre päťčlennú rodinu nedostatočný. Ako píše Život na svojom webe, okrem malého životného priestoru dávalo rodine zabrať spojenie Zuzkinho nakrúcania jojkárskeho seriálu Nemocnica a logistiky okolo detí. Jej partner a otecko detí Juraj Loj sa totiž uchytil v Prahe a teda povinnosti boli na jej pleciach.

S odstupom času sa herecký pár môže pýšiť zmenou, na ktorú čakali. V rozhovore pre jojkársky Top Star Zuzka uviedla, že sa im konečne podarilo presťahovať do väčšieho. Rodinka si teda môže užívať komfort, ktorý ich nový byt ponúka. „Byt je väčší, a to sme už potrebovali, lebo sme boli takí stiesnení,“ vysvetlila v rozhovore. Herečka pôsobila spokojne a výber nehnuteľnosti si pochvaľovala. „Keď som prišla do toho bytu, tak to bol holobyt, tam ešte nič nebolo, ale ja som cítila, že toto je ten môj priestor, kde mi bude dobre,“ uviedla a objasnila, že v novom domove si neužíva krásnu kuchyňu, štýlový nábytok, tiché prostredie či výhľady z okna, ale? „Tri záchody, ktoré máme, tak to je výhra,“ uviedla mama troch detí bez okolkov.

Práve magazínu Život sa podarilo zistiť, že herecká dvojica si spoločne zadovážila bývanie v obľúbenej mestskej časti Vrakuňa, kde napokon navštevuje školu aj ich najstarší syn Lucas. Za nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite mohli zaplatiť približne 300-tisíc eur a podľa slov herečky sa presťahovali len nedávno. FOTO NÁJDETE TU