Český odborník sa vyjadril k našej pani prezidentke. Ako zhodnil jej módne kúsky?

Najväčší český odborník na etiketu Ladislav Špaček pre Blesk pre ženy zhodnotil, ako je na tom v otázke módy naša prezidentka Zuzana Čaputová. Na jeho slová upozornil portál eva.sk: "V posledných mesiacoch je medzi političkami veľkou módnou ikonou prezidentka Slovenska, Zuzana Čaputová," píše v úvode svojho článku český Blesk.

"Zuzana Čaputová je "bezvadná"! Má svoj štýl, no včas si uvedomila, že reprezentuje Slovensko a veľmi dobre odhaduje príležitosti, etiketu i vhodnosť jednotlivých outfitov pre danú situáciu a miesto," hodnotí prvú dámu Slovenska bývalý hovorca zosnulého prezidenta Václava Havla a najväčší český odborník na etiketu, Ladislav Špaček. Všimol si aj to, že naša prezidentka vlastní veľkú zbierku ohromných módnych kúskov. "V drvivej väčšine sú jednoducho dokonalé! Nešetril chválou Mr. Etiketa. (pokračovanie na ďalšej strane)

Vždy štýlová prezidentka SR, Zuzana Čaputová.
Vždy štýlová prezidentka SR, Zuzana Čaputová.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

To, že Zuzana Čaputová je veľmi krásna žena, vnímajú aj za hranicami. "Jej veľkým darom sú prirodzene husté vlasy, ktoré má vždy krásne upravené. V minulosti boli rozpustené vlasy tak trochu na hrane, dnes už nie sme takí úzkoprsí. Prezidentka už pokojne môže nosiť rozpustený účes a tá slovenská to veľmi rada využíva," uzavrel.

POZRITE SI GALÉRIU. Je plná dokonalých outfitov našej prezidentky Zuzany Čaputovej.