Na známej influencerke sú už vidieť poriadne zmeny.

Cynthia Tóthová, priateľka známeho rapera Separa sa ešte vo februári pustila do chudnutia, pričom prvé výsledky nenechali na seba dlho čakať. Ešte začiatkom mesiaca sa pochválila fotografiami, na ktorých už bol vidieť náznak zmeny na jej postave. No teraz influencerka zverejnila premenu pred a po, a to je už poriadny rozdiel!

Ešte začiatkom marca Cynthia v rozhovore pre magazín Eva uviedla, že žiadnu špeciálnu diétu nedrží, len sa snaží dodržiavať určité pravidlá. „Nedržím diétu, len mám nastavený jedálniček tak, aby som bola v kalorickom deficite. Varím si sama doma podľa toho, čo mi môj tréner nakombinoval,“povedala vtedy Cynthia a zároveň dodala, že čo sa týka športu, tak do svojho života zaradila návštevu fitness centra a tenis, ktorý ju nesmierne baví.

Cynthia Tóthová
Cynthia Tóthová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ci76s6uLTxq/

Dnes obľúbená influencerka zverejnila na sociálnych sieťach fotografiu pred a pod, na ktorej krásne vidieť jej doterajší progres v chudnutí. Zmeny sú najvýraznejšie práve v oblasti pásu, ktorý je viditeľne chudší, ako na fotografií pred. „Ja len chcem ukázať, že tato je vidieť ako som schudla. Strava, fitko, LPG, pitný režim. Okej, ešte to nie je tam kde chcem, aby to bolo, ale už som k tou bližšie,“ napísala Cynthia k záberu a pochválila sa tak svojim fanúšikom, aký výsledok v chudnutí doteraz dosiahla. FOTOGRAFIE PRED A PO NÁJDETE TU!