Áno, áno, už to tak bude. S tajnými svadbami v našom slovenskom šoubiznise sa akosi roztrhlo vrece a stávajú sa medzi našimi prominentmi akési priveľmi populárne. Totiž ďalšia slovenská herečka, ktorú poznáme z mimoriadne populárneho seriálu Oteckovia, sa len teraz tajne vydala…

Jana Kovalčíková
Zdroj: Instagram.com/JK

Áno, áno, už to tak bude. S tajnými svadbami v našom slovenskom šoubiznise sa akosi roztrhlo vrece a stávajú sa medzi našimi priminentmi akési priveľmi populárne. Totiž ďalšia slovenská herečka, ktorú poznáme z mimoriadne populárneho seriálu Oteckovia, sa len teraz tajne vydala…

Mladá a sympatická kráska Janka Kovalčíková, ktorú všetci poznáme z veľmi populárneho seriálu Oteckovia, kde si zahrala advokátsku koncipientku Emu, je už pani! Svoje „áno“ povedala svojmu vyvolenému priateľovi Adamovi Graňákovi. Ide o brata nášho slovenského hokejistu Dominika Graňáka.

Svojho partnera však viac-menej ešte do začiatku tohto roka úspešne skrývala, zrejme nie je ten typ „hviezdy“, čo sa rada ukazuje na sociálnych sieťach a chváli sa svojím súkromím. Samozrejme, treba jej rozhodnutie rešpektovať.

Na svadbe však nechýbali ani jej kolegyne zo seriálu, ktoré sú teda podľa všetkého viac, ako len kolegyne, a teda aj dobré kamarátky.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete zopár záberov zo svadby, ktoré „unikli“ na sociálnu sieť Instagram…