Speváčka úprimne priznala, prečo sa nikdy neobjaví v tanečnej show.

Dara Rolins patrí k speváčkam, ktoré sa zaručene vedia hýbať a rytmus majú v krvi, čo predviedla aj na svojom poslednom veľkolepom koncerte v O2 Aréne. Preto je na mieste otázka, prečo sa táto známa slovenská speváčka nikdy neobjavila ako účinkujúca v Let's Dance.

FOTO DARY V SEXI OUTFITE Z LET'S DANCE

Už v roku 2022 Dara v rozhovore pre Topky.sk povedala, že už niekoľko krát dostala ponuku predviesť sa na tanečnom parkete v spomínanej show. Dara už vtedy všetky podobné ponuky, okrem exkluzívneho miesta porotcu odmietla, pretože sama vie, aké je to časovo a fyzicky náročné zúčastniť sa takéto typu projektu. Rovnako dodala, že by v jej prípade nešlo o žiadnu novú skúsenosť. „Tým, že vlastne tancom žijem a som ním obklopená, tak pre mňa by to ani nebola nová skúsenosť. A ja keď tak idem do vecí, ktoré sú pre mňa akože výzva a idem si vyskúšať niečo, čo ma môže eventuálne naučiť niekto, čo ešte neviem,“ vyjadrila sa vtedy speváčka na adresu účinkovania v známej tanečnej show.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd v pražskej O2 Aréne
Dara Rolins a Pavel Nedvěd v pražskej O2 Aréne
Zdroj: Dara Rolins - Instagram

O rok neskôr, teda v aktuálnej sérii Let's Dance sa speváčka pre Nový Čas počas zahajovacieho večera opäť vyjadrila na tému účinkovania v tejto show. Zmenila speváčka svoj názor, alebo má v tejto otázke naďalej jasno? „Ja som v tomto prípade extrémne šťastná, že môžem byť za diváka, prišla som si to dneska užiť,“ vyjadrila sa Dara jasne k svojej účasti v tanečnej show a uzavrela tak otázku, ktorou si lámal hlavu nejeden jej fanúšik. FOTO DARY V SEXI OUTFITE Z LET'S DANCE