Už to nie je bábätko, práve naopak. Z dcéry Mariána Gáboríka Belly je veľká slečna a neučarovali jej len bábiky, ale aj štvorkolesové tátoše. Na čom jazdí po Trenčíne?

Ivanka Gáborík prežíva krásne obdobie. Len nedávno sa stala dvojnásobnou mamičkou dcérky, ktorej dali meno Leia. Gáboríkovci sa tešia z dvoch dcér a užívajú si ich plnými dúškami. Prvé stretnutie sestričiek manželia zachytili na dojímavé video, pri ktorom mnohí neudržali slzy. Ivane to aj počas tehotenstva veľmi pristalo. Staršia Bella už teda nie je jedináčik a zvyká si na rolu veľkej sestry. Ivanka a Marián v lete s detičkami zavítali aj na festival Pohoda a užili si aj milované Chorvátsko.

Bývalý hokejista je známy svojou slabosťou pre luxusné autá a zdá sa, že by túto vlastnosť po ňom mohla zdediť aj Bella. Kým po narodení ju rodičia kočíkovali v luxusnom kočíku značky Ferrari, teraz už Bella zvládne šoférovať sama auto. A nie hocijaké. Počas prechádzky s otcom jej mladšia sestra Leia spala v kočíku a Bella? FOTO NÁJDETE V GALÉRII TU