Speváčka Jennifer Lopez po 17 rokoch opäť v náručí svojho expartnera Bena Afflecka, s ktorým už v minulosti zrušila zásnuby. Na povrch vyplávali informácie, ktoré dokazujú, že známa dvojica spolu tvorila pár už v čase, keď mala Jennifer ešte stále bývalého partnera!

Ben mal Jennifer v zime písať emaily, ktoré neboli ani zďaleka len kamarátske. Informuje o tom portál TMZ. Práve naopak, mali byť dosť odvážne a flirtujúce. V jednom z nich dokonca napísal niečo v duchu, že by pomocou svojho srdca mohol vlastniť to jej. V tom čase bola pritom umelkyňa stále zadná.


 Už roky sa pritom hovorí, že JLo rozchod s Benom nikdy nepredýchala a stále sa samej seba pýtala, čo by bolo keby spolu ostali.Podľa zdroja, ktorý má blízko k dvojici je toto načasovanie ideálne. Obaja sú totiž teraz slobodní a majú šancu zistiť, či to medzi nimi môže fungovať. „Je im spolu veľmi príjemne, je to jednoduché. Stále ho chce vidieť a je veľmi šťastná," povedal tajný zdroj.

Vyzerá to tak, že Ben si krásku poriadne hýčka. Vzal ju totiž na dovolenku do Montany, kde ich prichytili novinári. Zrejme chcel, aby si oddýchla po náročnom období. Zaujímavé je, že je to miesto, kde herec zvykol brávať aj svoju exmanželku Jennifer Garner s ich deťmi ale aj Playboy modelku Shaunu Sexton, s ktorou istý čas randil.