Tereza a Marek plánujú mať veľkú rodinu.

Snúbenica Mareka Fašianga, modelka Tereza Bizíková a známy herec sa nikdy netajili tým, že by chceli mať veľkú rodinu. K dcére Olívií by teda mohla časom pribudnúť malá sestrička alebo braček, otázkou však je, či sa to mladému páru podarí. Modelka totižto bojuje so zákerným vírusom, ktorý by mohol mladej rodinke skaziť plány.

Tereza Bizíková sa v rozhovore pre Nový Čas zdôverila, ako s týmito zdravotnými problémami bojuje a ako túto ťažkú situáciu zvláda. „Keď sme mali Olivku, liečba na HPV vírus zabrala, ale keď som sa dala teraz dokopy, tak sa znova objavil, a preto sme sa rozhodli, že sa dám zaočkovať vakcínou,“ povedala modelka o svojom zdravotnom stave.

Teraza s dcérkou Olíviou
Teraza s dcérkou Olíviou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CmTTu0vtdjW/

Otázkou v tomto prípade je, či tieto zdravotné problémy neovplyvnia snahu známeho herca a modelky o ďalšie dieťa. „Ja by som to samozrejme tiež najradšej odbila najmenším vekovým rozdielom, ale ja si potrebujem dať tiež zdravie nejakým spôsobom dokopy,“ začala Tereza s odpoveďou na otázku, či má šancu znova otehotnieť. „Kedy sú dvere otvorené na ďalšieho potomka? Keď sa ja budem na to cítiť a moje telo bude teda v poriadku, takže si myslím, že je to na dohode nás ako rodičov, ale nechávame tomu otvorený priestor, neplánujeme,“ uviedla modelka aktuálnu snahu o dieťa na pravú mieru. FOTOGRAFIE MLADEJ RODINY NÁJDETE TU