Ivana Gáborík ukázala krásny set, ktorý skombinovala so svojou dcérou Bellou. Fanúšikom sa ale nepáči jeho cena.

Bývalá tanečnica sa o seba príkladne stará. Zaujíma sa nielen o módu a fashion doplnky, ale aj o zdravú stravu a kvalitnú kozmetiku. V jej živote je veľmi dôležitý aj pohyb, keďže sa kedysi profesionálne venovala spoločenským tancom. Jej outfity patria medzi popredné v slovenskom šoubiznise. Rada objavuje nové veci a nie je zaťažená na jeden štýl. 

Jesenný outfit Ivany Gáborík ohúril Slovenky
Jesenný outfit Ivany Gáborík ohúril Slovenky
Zdroj: Instagram / @iversanns

Mnoho fanúšikov ju na sociálnej sieti sleduje najmä pre módu. Mamičky, ako aj obyčajné ženy od nej berú inšpiráciu týkajúcu sa najnovších módnych trendov. V dnešnej dobe je veľmi populárne, ak majú dievčatká a mamičky rovnaké oblečenie. Pôsobí to rozkošne a upravene. Presne to urobila Ivana pri jej najnovšom Instagramovom príspevku. Spoločný set, ktorí majú dievčatá na sebe je nádherný, no fanúšikom sa nepáči cena. Ide o slovenskú výrobu a cena setu, ktorý má na sebe Ivana je 500 eur.

 

"Pekné, ale my bežní smrteľníci si to dovoliť nemôžeme," takto znel jeden z komentárov. Alebo: "ako ja chápem, že kvalitný materiál čosi stojí, ale toto si ozaj bežný pracujúci človek dovoliť nemôže. Veeľmi rady by sme aj ostatné podporili slovenskú, kvalitnú a udržateľnú módu a dopriali si takéto veci, ale pol platu dať na jednu teplákovu súpravu ozaj nemôžeme." FOTKY SETU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Anketa
Dali by ste toľko peňazí za set?
  • 5%
  • 95%