Známemu spevákovi porodila jeho partnerka krásnu dcéru.

Spevák Michal Chrenko, známy z tretej série SuperStar, ktorý kedysi tvoril pár s Dominikou Mirgovou, má veľký dôvod na radosť. So svojou partnerkou Evkou sa stali prvýkrát rodičmi, kedy sa im narodila ich prvorodená dcéra, ktorá dostala meno Vanesa.

FOTOGRAFIE DCÉRY VANESY V GALÉRII

Hrdý otec ešte len nedávno v rozhovore pre Topky.sk rozprával o tom, že splodiť a priviesť na svet dieťa nie je samozrejmosť, ale ide o vzácny dar, za ktorý je spevák naozaj vďačný. „Sme si vedomí, že splodiť dieťatko nemusí byť vôbec jednoduché, aj preto sme vďační, že nám to vyšlo bez problémov,” povedal spevák ešte pred dvoma týždňami, no dnes sa už so svojou partnerkou tešia z krásnej a zdravej dcéry.

Michal Chrenko dnes.
Michal Chrenko dnes.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClOQeg7Kzpy/

Michal túto radostnú novinku oznámil na svojom Instagrame, kde k spomínanej fotografií napísal: „Volám sa Vaneska Chrenková a doteraz som mala možnosť počúvať váš hlas len zvnútra, no konečne som medzi vami a teším sa na vás. Maminka s tatinom hovoria, že som najkrajšie dievčatko na svete,“ rozcítil sa dojatý otec Michal, a takto predstavil svetu svoju malú princeznú. FOTOGRAFIE DCÉRY VANESY V GALÉRII