Dcéra Martina Valihoru a Saši Orviskej rastie do krásy, je z nej celá mama!

Hoci slovenský bubeník a známa moderátorka netvoria pár už niekoľko rokov, z ich vzťahu im ostala dcéra Viktoria, ktorá v sebe nezaprie otcove umelecké gény a maminu krásu. Z ich dcéry postupne rastie mladá krásna žena, ktorá je vernou kópiou svojej mamy.

FOTOGRAFIE VIKTORIE VALIHORA V GALÉRIÍ

Viktoria Valihora má 15 rokov, čo je presne ten vek, kedy sú dievčatá v puberte a začínajú dospievať. A práve z fotografií, ktoré pridáva na svoj Instagram dcéra známeho muzikanta je vidieť, že z nej rastie nádherná žena, ktorá bude na seba časom pútať pozornosť okolia.

Svadba Rytmusa (Patrik Vrbovský) a Jasminy Alagic, príchody. Na zámku v Pezinku. Na fotke Martin Valihora s dcérou
Svadba Rytmusa (Patrik Vrbovský) a Jasminy Alagic, príchody. Na zámku v Pezinku. Na fotke Martin Valihora s dcérou
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Dcéra známeho muzikanta aktuálne študuje v New Yorku na prestížnej umeleckej škole, preto je na mieste otázka, či sa o ňu jej otec nebojí. „Samozrejme, že som mal obavy, aj stále ich mám. Mesto New York je plné rôznych nástrah a môže sa tu ľahko všeličo zvrtnúť, preto sme zatiaľ pri Viki v takomto intenzívnejšom režime. O dva-tri roky to už bude iné, pretože sa už teraz plánuje osamostatniť a keď pôjde na vysokú, chce bývať so spolužiakmi, čo je pre tunajší svet normálne,“ povedal v rozhovore pre Nový Čas o jej živote v New Yorku hrdý otec Martin Valihora. FOTOGRAFIE VIKTORIE VALIHORA V GALÉRIÍ