Kate je elegantná dáma, ktorá už môže byť považovaná za kráľovnú jesenných kabátikov. Pozrite si jej štýlové outfity a inšpirujte sa!

Je akýmsi nepísaným pravidlom, že členky britskej kráľovskej rodiny by sa mali obliekať predovšetkým do domácich značiek. Toto pravidlo najradšej porušovala vojvodkyňa Meghan, ktorá napriek tomu, že žila v Spojenom kráľovstve, uprednostňovala značky zo zahraničia. Dôvod je jednoduchý. Keďže členovia rodiny sú ako chodiaca reklama na oblečenie, ktoré často zmizne z obchodov behom niekoľkých minút po tom, čo sa v ňom ukázali, mali by podporovať predovšetkým domáci trh a zároveň pôsobiť reprezentatívne. 

VŠETKY KABÁTY NÁJDETE V GALÉRII TU

Kate toto nepísané pravidlo dodržuje na jednotku, avšak pri zahraničných návštevách aj ona siahne po kúsku, ktorý pochádza z danej krajiny. A keďže je vojvodkyňa veľkou milovníčkou kabátov, vybrali sme TOP 10 kúskov, ktorými sa môžete na jeseň inšpirovať aj vy.

Fialová opäť v móde!

Kate Middleton vo fialovej často nevidíme. Vojvodkyňa však aj v tejto farbe vyzerá úžasne. Jej kabátik má hodnotu 75 eur.
Kate Middleton vo fialovej často nevidíme. Vojvodkyňa však aj v tejto farbe vyzerá úžasne. Jej kabátik má hodnotu 75 eur.
Zdroj: Chris Jackson

Článok pokračuje na druhej strane >>>