Fanúšikovia si zasadli na módny výstrelok Dominiky Mirgovej.

Speváčka Dominika Mirgová je známa svojím osobitým módnym štýlom, ktorý napodobňujú predovšetkým mladučké Slovenky. A práve tie ju považujú za ikonu! Hranica odvážnosti a vulgárnosti je však príliš tenká a nie vždy sa ju celebritnej mamine – v očiach sledovateľov – podarí udržať. Dôkazom je aj nedávna módna kreácia, za ktorú jej fanúšikovia poriadne naložili.

Komentár "Prepáč, ale takto by som sa neobliekala, kebyže už mám dieťa a muža, ako prostitútka, nič v zlom..." strieda ďalší: "Neviem, čo je to za módu, že sa točia klipy čoraz viac pripomínajúce porno. Dúfam, že ty sa touto cestou nevydáš," odkazuje Dominike Martin. Článok pokračuje na ďalšej strane.

Mirgová pózuje v sieťovaných pančuchách a ultra krátkych šortkách. Kanady, košeľa okolo pása či "vyprané" tričko iba podčiarkujú jej vzhľad rebelky. Čo však oceňujeme, je účes, ktorý má Domča vskutku svetový! 

FOTKY DOMINIKINHO "KONTROVERZNÉHO OUTFITU" UVIDÍTE V GALÉRII.

Fotky priniesli aj instagramové úvahy o speváčkinom výzore: "Ostala taká umelá, neviem..." Alebo: "Dominika už nevie, čo so sebou." Sexi blondínka si z komentárov ťažkú hlavu určite nerobí. Podarilo sa jej zaujať? Podarilo, a ako! Určite je spokojná... :-) POZRITE SI GALÉRIU.