Módna udalosť tejto jesene CFDA Fashion Awards patrí už roky k hlavným večerom určeným oslave módy. Tento rok bol plný celebrít, ktoré prekvapili svojimi kreáciami a výzorom. Pozornosť však najviac pútala hviezda reality show Kim Kardashian (42). Jej slávne krivky sa totiž po schudnutí vytratili.

Galavečer, ktorý je určený svetovým návrhárom a ich tvorbe bol plný hviezd, ktoré si na svojom výzore dali záležať viac ako kedykoľvek predtým. Večer sa niesol v odovzdávaní cien úspešným umelcom ako Anna Wintour (73), drsná šéfka amerického Vogue či uctení nedávno zosnulého módneho guru Virgila Abloha († 41).


Na tohtoročnom udeľovaní cien nechýbali celebrity, ktoré patria k najznámejším vo svojom priemysle. Najväčším pútačom bol klan sestier Kardashianových, ktoré okrem iného ukázali svoje zmenené postavy. Najslávnejšia Kim, mama 4 detí prišla pred zraky fotografov v priehľadnej róbe z dielne Dolce & Gabbana, ktorá dokonale zobrazila jej slávne krivky.

Tie sa však na prekvapenie doslova strácajú a Kim vyzerá riadne schudnuto. Kráska si okrem iného odniesla aj cenu za prínos módnemu priemyslu. Jej mladšia sestra Khloé Kardashian (38) sa zase blysla v medených šatách, ktoré vyzerali ako z vinylu. FOTKY NÁJDETE TU.

Anketa
Páči sa vám postava Kim Kardashian?
  • 61%
  • 39%