Monika Bagárová opäť dokázala, že vie, čo je v živote dôležité.

Česká speváčka momentálne prežíva šťastné obdobie, aj keď v posledných dňoch sa špekuluje o jej novom vzťahu s Leom, ktorý má prechádzať krízou práve vďaka diaľke, ktorá ich delí. Zatiaľ čo Monika býva s dcérkou pri Brne, jej nový partner Leo pracuje v Karlových Varoch a kvôli ich práci sa nemôže ani jeden z nich aktuálne presťahovať.

FOTKU Z DOJÍMAVEJ NÁVŠTEVY NÁJDETE TU!

Speváčka však vie, že niektorí ľudia na svete prežívajú oveľa náročnejšie chvíle ako ona, preto sa rozhodla aj spoločne s dcérou Ruminkou navštíviť deti v onkologickom zariadení a potešiť ich darčekmi. „Boli sme sa dnes s Ruminkou pozrieť a potešiť deti z onkologického oddelenia v Brne. Mala som pocit, že som prišla k jednej obrovskej rodine, ktorá drží pri sebe, ktorú neopúšťa úsmev, dobrá energia a viera v to, že všetko bude zase v poriadku,“ povedala speváčka o prvých pocitoch z návštevy.

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram Monika Bagárová

Bagárová rovnako dodala, že cítila obrovskú lásku a silu rodičov, ktorí majú svoje deti práve na tomto oddelení. Rovnako sa tejto návšteve potešila aj dcéra, ktorá si našla nových kamarátov. „Ruminka si tam našla hneď kamarátku a strašne krásne sa spolu hrali,“ vyhodnotila návštevu speváčka a nechala svojej dcére namaľovať na tvár motýľa. FOTKU Z DOJÍMAVEJ NÁVŠTEVY NÁJDETE TU!