Dcéra Dominiky Navara Cibulkovej dostala darček v hodnote tisícok eur.

Bývalá slovenská tenistka a jej manžel prežívajú najkrajšie životné obdobie, kedy k ich staršiemu synovi Jakubkovi pribudla minulý mesiac dcéra Nina, ktorá sa narodila v súkromnej pôrodnici vo Viedni. Natešení rodičia oznámila túto novinku prostredníctvom Instagramu, na ktorý pridali fotografiou s popisom: „A zrazu je náš svet naplnený - slovami sa nedá vyjadriť lásku, ktorú už pre teba nosíme, dievčatko naše. Vitaj na svete, Nina Navara,“opísala tento radostný deň dojatá Dominika.

FOTOGRAFIU DCÉRY NINY S LUXUSNÝMI NÁUŠNICAMI NÁJDETE TU!!

Dominika sa netají tým, že dopraje svojim deťom luxus už od malička, pričomtentokrát dala svojej mesačnej dcére prepichnúť ušká, aby aj ona mohla časom nosiť luxusné náušnice ako jej mamina.„Keď tvoja chúva robila niekoľko rokov „staničnú“ na novorodeneckom bolo jasné, že na prepichnutie sa nebude dlho čakať,“oznámila túto novinku prostredníctvom fotografie, na ktorej má malá Nina prepichnuté uši a prvé náušnice.

Dcérku už má doma nejaký ten deň, a vôbec ju neskrýva. Práve naopak. Cibulková ukázala zábery, ktoré roztápajú srdcia fanúšikov aj bývalých súperiek a Dominike z nich slzia oči.
Dcérku už má doma nejaký ten deň, a vôbec ju neskrýva. Práve naopak. Cibulková ukázala zábery, ktoré roztápajú srdcia fanúšikov aj bývalých súperiek a Dominike z nich slzia oči.
Zdroj: instagram Dominika Cibulková

Na ďalšej fotografií však svetu oznámila, že ide iba o dočasné náušnice a keď jej dcéra vyrastie, čakajú na ňu rovnaké náušnice, ako má jej mamina, iba v menšom vydaní.„No a keď sa ušká zahoja, babka a dedko sa postarali, aby princezná mala rovnaké ako mamina – stále zatiaľ ale trošku menšie,“pochválila sa Cibulková novými náušnicami pre dcérku, pričom suma týchto skvostov sa pohybuje v tisíckach eur. FOTOGRAFIU DCÉRY NINY S LUXUSNÝMI NÁUŠNICAMI NÁJDETE TU!!