Bývalá tenistka Dominika Cibulková (32) opäť ukázala, že môže byť stredobodom bez toho, aby si obliekla „vrece“, píše casprezeny.sk.

Po drobných faldíkoch niet ani stopy, upozorňuje portál šport24. Ako sa jej to podarilo?
"Makať, makať a len makať - disciplína. Existuje toľko výhovoriek na svete, ale keď chce niekto naozaj schudnúť  s novým outfitom, urobí pre to všetko," napísala Cibulková na Instagrame a pridala aj svoj recept: "Strava a pohyb. Na stravu som veľmi slabá a preto musím mať pripravené jedlo, čo mám zjesť a nič navyše nevymýšľať. Pár mesiacov som na vyváženej krabičkovej strave. Toto je pre mňa tá ťažšia časť. Druhá časť pohyb tiež nie je ľahká.  Štyrikrát do týždňa chodím cvičiť a k tomu hodinové kardio."

Rok a pol od pôrodu zhodila  15 - 20 kíl. "Je za tým naozajstná drina. Chcela som sa opäť páčiť sebe, môjmu manželovi a opäť si obliekať obľúbené kúsky zo šatníka. To ma nakoplo." No a ovocie svojej snahy ukázala v piatok, keď sa vybrala na párty spolu s priateľmi. Dokonca si dovolil nahodiť na seba aj obtiahnuté oblečenie. Článok pokračuje na ďalšej strane. Outfit, ktorý vyzeral ako overal, sa nakoniec skladal z dvoch častí. V tope Marine Serre za 280 eur a legínách tej istej značky za 310 eur ukázala závideniahodné telo! PRESVEDČTE SA V GALÉRII!  Dnes je jasné, že na sebe začala poriadne pracovať, čoho dôkazom súFOTKY V GALÉRII.

Anketa
Maminy, podarilo sa vám po pôrode dostať na vašu pôvodnú váhu?
  • 57%
  • 43%