Spevák a speváčka si tajné rande v New Yorku užili.

Selena Gomez sa len nedávno stala najsledovanejšou celebritou na Instagrame, keď dosiahla hranicu 400 miliónov sledovateľov. K tomuto číslu jej dopomohla aj dráma medzi ňou a Hailey Bieber, terajšou manželkou Seleninho expriateľa Justina Biebera, kedy dievčatá opäť vykopali vojnovú sekeru.

Selena Gomez sa minulý týždeň objavila na sociálnych sieťach v svadobných šatách, čím spôsobila celosvetový ošiaľ. Aj keď išlo iba o hereckú rolu a speváčka sa aktuálne nebude vydávať, doteraz bola spájaná so spevákom a hudobným producentom Adrewom Taggartom zo slávneho dua The Chainsmokers. A hoci zaľúbený pár nafotili spolu po prvýkrát ešte začiatkom tohto roka, dnes je už zdá sa všetko inak. Selena má totižto nový objav, ktorým nie je nikto iný, ako Zayn Malik, bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction.

Selena Gomez
Selena Gomez
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ClytF7eLKLV/

Podľa Daily Mail sa o dvojici začalo intenzívnejšie rozprávať až vtedy, keď ich videli na spoločnom obede v reštaurácií, kde sa mali podľa svedkov aj bozkávať. Tieto klebety zosilneli po tom, čo americký zdroj pre Entertainment Tonight vyhlásil: „Selena a Zayn si vyrazili von v New Yorku okolo 22.30 h. Držali sa za ruky a bozkávali sa. Väčšina personálu reštaurácie ani ľudia, ktorí tam boli, si ich nevšímali. Evidentne sa spolu cítili dobre a bolo jasné, že ide o rande,“ opísal spoločné chvíle nového hollywoodskeho páru tajný zdroj. Či to však bolo naozaj rande, alebo išlo len o kamarátsky obed, ukáže len čas. FOTKY NOVÉHO OBJAVU SELENY GOMEZ NÁJDETE TU!