Najstarší syn Zlatice a Patrika poriadne vyrástol.

Známa slovenská moderátorka televíznych novín má doma mužskú presilu. Okrem manžela Patrika, ktorý patrí k pohľadným mužov slovenského showbiznisu, má doma takisto ďalších dvoch fešákov. Reč je o jej synoch, mladšom Adamovi a staršom Leovi, ktorý prednedávnom oslávil 13 rokov.

FOTOGRAFIE PREMENY SYNA LEONARDA TU

Leonard oslavuje svoje narodeniny 14. februára, teda v deň zamilovaných. V tento výnimočný deň Zlatica zverejnila fotografiu, na ktorej drží malého Lea v náručí. „Valentín je pre mňa navždy najkrajší deň. Pred 13-timi rokmi som sa stala prvýkrát mamou Leonarda. Odvtedy sme spolu prežili “milión” spoločných chvíľ, zážitkov, príbehov, dobrodružstiev, spomienok všetkého vzácneho,  začo nekonečne ďakujem. Ľúbime Ťa synáčik, krásne narodeninky️ a veľa lásky všetkým,“ popriala svojmu dospievajúcemu synovi Leovi známa slovenská moderátorka.

S Patrikom tvoria pár už 7 krásnych rokov.
S Patrikom tvoria pár už 7 krásnych rokov.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cj0vlgzNJB5/

Samotná oslava sa konala až tento víkend, a na fotografií vidieť, ako sa zo syna Lea stáva mládenec. „Rodinná oslava Leo&dedko. Neviem kedy sa to stalo, ale z bábätka je milovaný mládenec️,“ konštatovala synovu premenu Zlatica. Rovnako aj tento rok narodeninová torta prekvapila, keďže bola s motívom lyžiarov. Po minulé roky dostal Leo rovnako netradičné torty, a to s námetom ryby alebo kapra. FOTOGRAFIE PREMENY SYNA LEONARDA TU