Slovenský šoubiznis má s najväčšou pravdepodobnosťou nový párik. Bývalá misska a exriaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová (38) je podľa všetkého po bolestivom rozchode s futbalistom Jánom Ďuricom (40) opäť zamilovaná, píše pluska.sk.

Keď sa v decembri 2019 prevalilo, že modelke Magde Šebestovej skrachoval sedemročný vzťah s futbalistom Jánom Ďuricom, bolo to obrovské prekvapenie. Sexi brunetka priznala, že následne neprežívala práve najjednoduchšie obdobie. Možno aj preto, že na výchovu dcérky Ninky ostala sama a jej ex sa krátko po rozchode promenádoval na verejnosti s novou mladou sexi milenkou. „Samozrejme, že to rozhodnutie odísť neprišlo zo dňa na deň. Bol to dlhý proces, na ktorého konci som odchádzala v podstate celkom vyrovnaná, že takto to bude lepšie,“uviedla v tom čase pre portál diva.sk Magda.

Na jar skúsila nájsť šťastie aj ona, vzťah s boháčom Michalom Fresserom, ktorý je generálnym riaditeľom biotechnologickej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na boj s Alzheimerovou chorobou, však rýchlo skrachoval. Prakticky od mája 2020 nemala stabilného partnera. Teraz sa na verejnosti ukazuje s novým chlapom. O koho ide a ich SPOLOČNÉ FOTOGRAFIENÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.