Maroša Kramára s priateľkou nebolo vidno. Teraz ale nastala zmena, píše pluska.sk.

Herec Maroš Kramár a právnička Nataša Nikitinová boli manželmi 20 rokov. Počas dlhoročného vzťahu zvládli niekoľko kríz, no po tej poslednej sa ocitli pred súdom. V apríli 2019 sa dvojica napokon rozviedla. Dlho netrvalo a po hercovom boku sa začala objavovať takmer o 30 rokov mladšia brunetka. Vtedy sme zistili, že ide o manažérku jeho Divadla vo veži Inu. Dokonca sme ich vtedy spolu prichytili, ako si užívajú na terase jeho nového luxusného domu neďaleko Bratislavy.

Premiéra filmu
Premiéra filmu "James Bond - Nie je čas zomrieť" v Bratislave. Na snímke Maroš Kramár so synom Timurom a Markom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Do spoločnosti však svoju lásku vôbec nevodil. Veľkým prekvapením preto bolo, keď sa na nedávnej premiére filmu o Jamesovi Bondovi objavil nielen s deťmi, ale aj s Inou. Vtedy sa však brunetka pre istotu držala od herca ďalej a keď ho s deťmi fotili, zakaždým ustúpila zo záberu. Úplne inak však to bolo teraz. Dvojica prišla spolu v pondelok večer na filmový festival, ktorý premieta tie najlepšie ocenené filmy z festivalov v Berlíne, Benátkach a Cannes. Jeden od druhého sa takmer ani nepohli a dokonca im už neprekážali ani všadeprítomní fotografi. Jeho sympatická priateľka nahodila elegantné krátke šaty, v ktorých predviedla svoje štíhle nohy a Maroš pri nej doslova žiaril šťastím. Jeho kolegovia, ktorí boli tiež na rovnakej akcii, tak na jeho mladej láske mohli oči nechať. A niet sa ani čomu čudovať...

Moderátorkou večera bola bývalá hlásateľka Hana Rapantová a filmy si nedali ujsť ani herci Richard Stanke, Henrieta Mičkovičová či Alexander Bárta. Pozvanie od Silvie Hroncovej, ktorá festival organizuje, prijala aj vdova po Milanovi Lasicovi (†81) Magda Vášáryová.

FOTKY MAROŠA KRAMÁRA S NOVOU PRIATEĽKOU, NA AKCII, NÁJDETE V GALÉRII: