Ak ste ju ešte doteraz nevideli, konečne máte možnosť! Lela, snúbenica známeho zápasníka, sa teraz chváli prepychom, luxusným bývaním a kabelkami…

Karlos doprial svojej snúbenici aj krásny a romantický sviatok medzinárodného dňa žien.
Zdroj: Instagram - Karlos Vémola

Čo nevidieť bude tridsaťjeden ročná silikónová blondína Lela Ceterová manželkou známeho zápasníka Karlosa Vémolu, ktorý je od nej starší o štyri roky. Plavovláska sa netají tým, že miluje luxus a prepych, a ten si aj patrične dopraje.

Zbožňuje značkové veci, luxusné drahé kabelky, ktorých hodnota sa šplhá nad dvetisíc eur! Neskutočné! Svojim fanúšikom a fanúšičkám sa preto rada pochváli aj na sociálnych sieťach. Nedávno totiž pridala fotografie aj s chválením sa, koľko takých kúskov v skutočnosti vlastní.

Asi ani neuveríte, koľko ich v skutočnosti je, väčšinou ide o populárne kúsky od Louis Vuitton či Chanel, ktoré si žena s „bežným“ platom na Slovensku či v Česku asi len ťažko môže dovoliť.

Navyše, títo dvaja, podobne, ako iné celebrity Slovenska a Česka, taktiež nedávno vycestovali za hranice, konkrétne do Dubaja. A zápasník MMA si tam teda poriadne plesol po vrecku, nakoľko jeho snúbenica odtiaľ odišla s ďalšími drahými kabelkami.

Pozrite sa! Otvorte si našu galériu, kde ich nájdete…