Naša známa moderátorka a modelka si užíva luxusný život v Dubaji.

Dubaj je mesto, ktoré nepochybne dýcha luxusom, drahými autami či nehnuteľnosťami. A nie je žiadnym tajomstvom, že práve nehnuteľnosti sú to, v čom má záľubu aj naša známa televízna moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Práve Dubaj sa stal miestom, kde si so svojím manželom Rytmusom kúpili luxusný byt, ktorý berú aj ako investíciu. „Najlepší a najefektívnejší spontánny nápad, aký sme v Dubaji dostali. Kúpiť byt. Prečo? Lebo už teraz počas výstavby sme na ňom zarobili. Nechválim sa! Len poukazujem, že toto sú veci, ktoré sa oplatia. Z kabelky máte radosť. A tam to skončilo. Tu peniaze zhodnocujete,“ hodnotí kúpu nehnuteľnosti Jasmina.

Jasmina Alagič dala zbohom blond farbe.
Jasmina Alagič dala zbohom blond farbe.
Zdroj: Instagram jasmina_alagic

Nie je však žiadnym tajomstvom, že moderátorka nebola zo začiatku z Dubaja veľmi nadšená. Ako však sama priznáva, toto mesto ju nakoniec očarilo. „My sme boli v Dubaji, do ktorého som ani nechcela ísť, lebo som mala pocit, že je to je prostepretŕčareň, odkiaľ má istý typ ľudí úplné rovnaké fotky, tak som bola veľmi príjemne prekvapená. Dubaj ma očaril kultúrou, bezpečnosťou, službami.“ Že sa do tohto miesta naozaj zamilovala dokazuje aj posledná fotografia z Instagramu, na ktorej mu vyznáva lásku. A rovnako nabáda ďalších záujemcov o kúpu luxusnej nehnuteľnosti v Dubaji, že ju môžu kedykoľvek v prípade potreby kontaktovať. „Milujem to tu a mienim sa tu angažovať ako to len pôjde, pre zatiaľ keď budete mať záujem si tiež “ukradnúť” kúsok Dubaja v podobe dostupných nehnuteľnosti, dajte mi vedieť,“ odkazuje Jamina na Instagrame.

Chcete vidieť, ako si Jasmina užíva spoločné chvíle so svojou rodinou v nádhernom a luxusnom Dubaji? FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRIÍ.