Jasmina si párty poriadne užila.

Známe tváre televízie JOJ sa opäť zabávali. Po nedávnej letnej párty usporiadala televízia ďalšiu akciu, na ktorej nechýbali herci, moderátori a viacerí známi influenceri. Hosťom prišiel zaspievať aj raper Rytmus (45). Večer moderovala jeho manželka Jasmina Alagič (33). Tá sa počas večera poriadne odviazala.

Prekvapením večera bol raper Rytmus, ktorý prítomným hosťom zaspieval pár zo svojich hitov. Počas vystúpenia sa jeho manželka Jasmina poriadne odviazala. Predvádzala divoké tance s kamarátkou, modelkou Dominikou Ngo Ducovou. V jednom momente sa dokonca tak odviazala, že si vystrelila zo svojej sťahovacej bielizne, keď si nohavičky spod nohavíc vytiahla až po bradu. Moderátorka tak opäť predviedla svoju uletenú povahu, s ktorou sa nikdy netajila.

Na akciu prijal pozvanie aj herec Juraj Ďurdiak, ktorý aktuálne účinkuje v jojkárskom seriáli Nemocnica. Ten si miestami určite musel pomyslieť, že kde sa to ocitol. Hosťami totiž bolo aj množstvo influencerov a podaktorí z nich sa ukázali v poriadne divokých a výstredných outfitoch. FOTO JASMINY NÁJDETE TU