Táto foto povedala všetko potrebné!

Adela a Viktor sa netajili tým, že by sa radi stali rodičmi. Viktor priznal zdravotné problémy, pre ktoré nebolo možné, aby mali biologické dieťa. Rozhodli sa preto pre adopciu. V adopčnom procese boli dlho. Všetko sa zmenilo koncom minulého roka, keď sa pre nich konečne našlo dieťatko. Informácie o bábätku zatiaľ nemôžu konkretizovať, nakoľko sa proces ešte neuzavrel.

FOTO VINCZEOVCOV S ICH BÁBÄTKOM TU

Adela pre Nový Čas prezradila, aké boli prvotné emócie. „Je to veľká radosť. My sme o tom dieťatku nepochybovali, bola to láska na prvý pohľad. Ale tie emócie prišli mimo nášho racia. Kým to tá psychika celé spracuje, hoc je o tom rozhodnutí presvedčená, no, boli to zaujímavé emócie."

Adela a Viktor
Adela a Viktor
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiXB2XbNdW0/

Manželia si pomaly, ale isto zvykajú na novú etapu ich života. Už o pár dní ich čaká veľká výzva, pretože obaja budú zarezávať v šou Let´s Dance. Viktor prezradil, ako to u nich doma teraz funguje. ,,…keď sa porotkyňa vráti pekne nalíčená z tlačovky, na ktorej moderátor nebol, lebo organizoval preteky v štvornožkovaní, staval bunkre, utieral, čo vyšlo zhora, zdola, ponúkol nohu ako tréningový nástroj na šplhanie, presviedčal, že nielen sladké jedlo je chutné jedlo, poskytol náruč na spánok a objatie v ťažkej chvíli…aby si to o chvíľu celé zopakoval. Ale inak sa na vás v nedeľu tešíme," napísal Viktor k fotke, na ktorej sa nedá prehliadnuť, ako rodinka žiari. Tou fotkou povedali všetko! SPOMÍNANÚ FOTO NÁJDETE TU