Celebrity Koronavírus už zasiahol aj Harryho, Meghan a malého Archieho! Povinná karanténa… To hádam nie!

Meghan a Harry
ZDROJ: Twitter

Kanadský predseda vlády Justin Trudeau sa chystá zavrieť Kanadské hranice. Samozrejme, bude to mať vplyv aj na kráľovský pár Meghan Markle a princa Harryho, spolu s ich synom Archiem. Zatvorené hranice pre nich predstavujú veľký problém! Karanténa?

Koronavírus (COVID-19) zastihol nepripravených doslova nás všetkých. Nemá vplyv len na bežné fungovanie, na aké sme boli v našich životoch zvyknutí, ale aj na väčšie veci mimo nás, ktoré, žiaľ, nevieme ovplyvniť.

Len nedávno sa princ Harry a Meghan Markle rozhodli, že sa vzdajú svojich kráľovských privilégií, a tak princ Harry v posledných dňoch absolvoval rozlúčkové turné po Londýne. A našťastie sa z neho stihol vrátiť. 

Problém však nastal, keď Kanada začiatkom týždňa oznámila, že sa pripája k ostatným štátom a zatvára aj svoje hranice pre osoby, ktoré nie sú kanadskými občanmi, osobami s trvalým pobytom v Kanade alebo občanmi USA, a to kvôli obave z koronavírusu.

Toto rozhodnutie kanadského predsedu vlády Justina Trudeau s veľkou pravdepodobnosťou ovplyvní celú kráľovskú rodinu. Ako? Dozviete sa v našej galérii! Uff…

#WANDASK