Moderátorka Lenka Šóošová sa chcela s fanúšikmi podeliť o novinku v jej živote. Namiesto pozitívnej spätnej väzby dostala kritiku..

Splnila si svoj dávny sen. Reakcia od sledovateľov bola však iná, než by slovenská moderátorka predpokladala. Keď si pred pár dňami pridala na svoj osobný instagramový profil fotografiu s jej novým účesom, bola celá natešená. Vlnu radosti však vystriedal triezvy pohľad na vec. Fanúšikovia Lenky Šóošovej sa do nej poriadne obuli..

Dredy boli jej sen!

Mať dredy bol jej dávny sen, ktorý si čiastočne splnila, keď si v jednom so salónov dala urobiť umelé príčesky v štýle zapletených vrkôčikov a dredov. "Sny si treba plniť.. ja som si ten svoj splnila," prezradila v úvode príspevku známa brunetka. Na kritiku dlho čakať nemusela a spomedzi komentárov sa ihneď objavili drsné reakcie.

Kritiku si k srdcu neberie 

"Niee! Tak krásne vlasy ste predtým mali," pisala jedna z fanúšičiek. "Tie vlasy sú úplne neprirodzené," pripojila sa ďalšia z nich. "Vyzerá to desne," pokračovali iní.. Ostrú kritiku si našťastie Lenka nebrala veľmi k srdcu a jednej z fanúšiek s úsmevom odpísala, že jej sa to páči a jediné čo ľutuje, že si vlasy nedala urobiť už pred letom. Svojou rýchlou reakciou dokázala, že vie byť nad vecou a názor iných ľudí ju len tak nezasiahne.