Zdá sa, že nie je všetko tak, ako sa navonok javí.

Kto by nepoznal nezabudnuteľnú hlášku „Róóóbert!“, ktorá sa nesie celými epizódami známej realityshow Geissenovci – Ťažký život milionárov, ktorá sa natáča už od roku 2011. V tejto show sa hlavní aktéri prezentujú okázalým luxusom a nesmiernym bohatstvom, pričom podľa najnovších informácií to nemusí byť úplná pravda.

Nie je to tak dávno, čo manželský pár spoločne s dcérami navštívili v rámci nakrúcania aj Slovensko. Pri svojej návšteve známa rodinka spôsobila nečakaný ošiaľ, ktorý však bol skôr spojený s negatívnou udalosťou. Ako sa ukázalo z epizód, ktoré televízna spoločnosť RTLZWEI natočila práve na Slovensku, pri návšteve bratislavského hradu si staršia z dcér priamo pred kamerami odlomila zozlatého rámu, čím túto historickú pamiatku poškodila.

Geissenovci
Geissenovci
Zdroj: Instagram

Ako aktuálne uvádzajú Topky.sk, nad bohatstvom nemeckej rodiny sa začína pomaly zmrákať. Prvá šokujúca informácia sa týka práve jachty Indigo Star, ktorá bola prezentovaná ako súčasť ich majetku. Teraz sa však zdá, že oficiálnym majiteľom luxusnej jachty je spoločnosť, v ktorej má Robert len určitý podiel, pričom spomínanú jachtu si môžete aj prenajať. Ďalším varovným prstom v ich bohatstve je práve celkový zisk 8 spoločností, ktoré rodina vlastní. Väčšina z týchto spoločností vraj vykazuje stratu, čiže sa držia v červených číslach. Rodina sa zatiaľ k celej situácií nevyjadrila. FOTKY GEISSENOVCOV Z NÁVŠTEVY SLOVENSKA TU!