Udeľovanie cien MTV VMAs v New Yorku priniesli módne škandály. Prevládala nahota, ktorej víťazom bola Megan Fox, píše pluska.sk

Tmavovlasá krásavica známa predovšetkým z filmu o Transformeroch prišla totiž viac vyzlečená než oblečená. Na odovzdávanie si obliekla priesvitné šaty od módneho návrhára  Thierryho Muglera, v ktorých jej bolo vidieť úplne všetko. Nečudo tak, že od jej strieborných tangáčov nemohli paparaci odtrhnúť oči ani na sekundu. Nebola však jediná, ktorá prišla na udeľovanie cien v outfite hodnom pikantnej módnej prehliadky.

FOTO Z ČERVENÉHO KOBERCA A AFTERKY V GALÉRII

 

Americká R'N'B speváčka Ashanti či raperka Latto stavili taktiež na svoje prednosti a na červenom koberci sa pochválili svojimi nadupanými dekoltmi. O čosi vedľa však šliapla americká speváčka Normani Kordei. Jej outfit síce módni stylisti zhodnotili na jednotku, no túto známku si zaslúži jedine tak za odvahu. Keď totiž pózovala pred paparacmi, krátka biela sukňa sa jej vysunula o čosi vyššie, čo zrejme nečakala. Po tomto trapase sa dokonca internetom šíria fámy, že členka dievčenskej skupiny Fifth Harmony prišla na odovzdávanie cien úplne naostro.

Hups, krásna Normani si vyrobila na červenom koberci trapas

Speváčka Normani ukázala medzi nohami viac, než chcela!
Speváčka Normani ukázala medzi nohami viac, než chcela!
Zdroj: Profimedia

VIAC FOTO Z ČERVENÉHO KOBERCA V GALÉRII

Veľkým prekvapením večera bolo aj hudobné vystúpenie Madonny a Jennifer Lopez. Obe spevácke esá predviedli na pódiu skvelé výkony a v prípade Madonny aj poriadne nadupaný výstrih.