Monika Bagárová opustila spev a pustila sa do niečoho úplne nového, píše casprezenu.sk.

Mamina malej Ruminky predstavila svojim fanúšikom nový rad vlastnej kozmetiky s názvom RUMYIA. "Moji milí priatelia. Tak dlho som o tom tajne snívala a zrazu sa môj sen stal realitou," napísala Monika v úvode svojho instagramového príspevku, ktorý obsahuje TIETO FOTKY.

"Mesiace som pre vás s mojím tímom pripravovala niečo, na čom mi skutočne záleží a je to pre mňa zároveň úplne nová skúsenosť. Cítim obrovskú zodpovednosť, hlavne voči vám ženám, pre ktoré som sa rozhodla vytvoriť vlastnú prírodnú a organickú kozmetiku RUMYIA. Áno, nesie meno mojej najväčšej lásky, ktorá je mojou obrovskou motiváciou a inšpiráciou," uviedla. Článok pokračuje na ďalšej strane.

Napriek pracovnej vyťaženosti sa speváčka stále venuje aj rodine. VIAC fotiek v galérii.
Napriek pracovnej vyťaženosti sa speváčka stále venuje aj rodine. VIAC fotiek v galérii.
Zdroj: Instagram.com/@bagarovamonika

 

Speváčkin Instagram takmer okamžite zavalili tisícky srdiečok a nadšené reakcie: "Gratulujem k splneniu snov. Sny si treba plniť, alebo sa o to aspoň pokúsiť. Budem jedna z prvých, ktorá kozmetiku vyskúša," alebo: "Fiiiha, tak to je mega. Už sa veľmi teším a želám veľa úspechov!" Otázky na tému "zloženie produktov" nateraz zostávajú nezodpovedané, Monika však v rámci statusu prisľúbila, že už  čoskoro prezradí viac. 

V GALÉRII uvidíte prvé fotky produktov kozmetickej značky RUMYIA.