Po tajnej svadbe prichádza ďalšia novinka. Hviezdny pár vyšiel s pravdou von a priznal, že čaká bábätko, ich prvého spoločného potomka!

tehotenstvo
Zdroj: Shutterstock

Budúci otec, choreograf a režisér Ján Ďurovčík, len pred mesiacom oslávil svoje 49-narodeniny a jednoznačne najkrajším narodeninovým darčekom je preňho dieťatko, na ktoré čaká spolu so svojou manželkou Barborou.

Minulý rok v lete sa Ján Ďurovčík a Barbora Hlinková potajme vzali, a teraz už spoločne očakávajú príchod svojho prvého bábätka. Podľa dostupných informácií by jeho manželka mala byť už v piatom mesiaci tehotenstva!

Bývalá tanečnica, ktorá je od svojho manžela mladšia o takmer dvadsaťpäť rokov, mu bola v náročnom období veľkou oporou. Známy choreograf totiž absolvoval výmenu bedrového kĺbu a bolo potrebné sa oňho starať, nakoľko v tom čase chodil o barlách.

Teraz si svoje role starostlivosti určite vymenili a on sa stará o ňu a zabezpečuje jej potrebný komfort. Dokonca sa aj vyjadril k tomu, ako sa momentálne cíti a potvrdil Barborine tehotenstvo:

„Áno, sme v očakávaní. Korona nám dala jediný dar, že sa nám krásne žilo doma a na záhrade a užívali sme si toto pekné obdobie len my dvaja. V opačnom prípade by Barbora chýbala na predstaveniach a, samozrejme, by to bolo oveľa skôr vonku,“ prezradil.

Je vidieť, že sa na dieťatko veľmi tešia a my im želáme veľa zdravia!

Nezabudnite si otvoriť galériu, kde nájdete ich spoločné fotografie...