Svet sa zastavil, mestá stíchli, ľudia zmizli, všetko sa zavrelo a na pár mesiacov nič nefungovalo tak, ako predtým. Nezáležalo na tom, či ste bohatí alebo chudobní, bez výnimky každý musel na nejaký čas čeliť izolácii a všetkému, čo s ňou súvisí. Celebrity nevynímajúc. Niektoré to poňali celkom veselo a z pozície tých zabezpečenejších podali pomocnú ruku. V podobe finančnej, emocionálnej, psychickej podpory.

Na motorke: Brad Pitt prišiel pozrieť deti do uzavretej komunity, kde býva jeho exmanželka Angelina Jolieová, na jednom zo svojich dvojkolesových tátošov.
Zdroj: Profimedia

Brad Pitt

Úspešný herec sa vžil do role všetkých tých, pre ktorých je tento školský rok tým posledným. Pre maturantov a promujúcich je to obzvlášť čudné a nezvyčajné. Celé roky štúdia sa pripravovali na veľkú slávu ukončenia a zrazu sa veci dejú ináč, v tichosti a samote. Niektorým to možno vyhovuje, niektorí sú z toho naopak smutní. Svoje povzbudzujúce slová nasmeroval 56 ročný oscarový herec študentom Missouri State University, kde aj on sám vyrastal.

 „Čaute všetci, tu je Brad z karanténny,“ predstavil sa im a pokračoval: „Musí to byť veľmi divné končiť v takýchto nelichotivých časoch, ale vedzte, že my vás podporujeme. Naše peniaze sú venované vám, aby ste tento svet mohli urobiť lepším miestom a do budúcnosti vám želáme veľa šťastia vo všetkom, kde budete pôsobiť. Dokázali ste to, urobili ste to, gratulujeme vám a nezabudnite myslieť vo veľkom.“ K Bradovi sa pripojili aj ďalšie celebrity, ako Cardi B, Lebron James, Matthew McConoughey a dokonca aj bývalý prezident Barack Obama.