Meghan a Harry sa dočkali veľkého výsmechu. Magazín Time im troška zmenil výzor, píše pluska.sk

Vojvodkyňa ovešaná šperkami a Harry s vyretušovanou plešinou! Bývalá herečka Meghan a princ Harry, ktorí sa pred rokom vzdali kráľovských povinností, sa snažia vyzerať dokonale za každú cenu – hoci aj s použitím photoshopu.

NOVÉ FOTO HARRYHO A MEGHAN NÁJDETE V GALÉRII

 

Na titulnej strane časopisu Time, ktorý ich zaradil medzi 100 najvplyvnejších osôb na svete, sa na seba takmer vôbec nepodobajú. „Vyzerajú akoby im vystrihli hlavy a pridelili k inému telu,” napísal jeden fanúšik na sociálnu sieť. Grafici sa však nevyhrali iba s ich telami, ale aj s Harryho plešinou, ktorú mu na fotografiách úspešne vyretušovali. „Kde má svoju plešinu?” čudoval sa na Twitteri druhý fanúšik.

Princ Harry na titulnej časopisu Time.
Princ Harry na titulnej časopisu Time.
Zdroj: Reprofoto Twitter Time

 

Ako to už býva zvykom, Meghan pri každej možnej príležitosti opráši aj svoju šperkovnicu, v ktorej má samé skvosty. Tentoraz však išla „skromnosť” bokom. Vojvodkyňa je totiž na titulnej strane ovešaná šperkami, ktoré majú podľa Daily Mailuhodnotu 330-tisíc eur, pričom len zásnubný prsteň od Harryho má hodnotu 300-tisíc eur. Druhým najdrahším klenotom sú hodinky Cartier, ktoré zdedil princ po Diane. Ich hodnota je neuveriteľných 20-tisíc eur.

Anketa
Je podľa vás Meghan na titulke magazínu TIME dominantnejšia ako Harry?
  • 89%
  • 7%
  • 4%

A čo by to bolo za “dokonalosť”, keby v jej popredí nestála samotná Meghan? Zatiaľ čo vojvodkyňa na snímke pózuje s rozhodným výrazom, nevýrazný Harry sa krčí za jej chrbtom. Podľa expertov je vraj po tomto jasné, kto v ich vzťahu rozhoduje.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII