Emma Čaputová si do profesionálneho portfólia môže pripísať ďalší megaúspech! Dcéra prezidentky sa objavila na titulke prestížneho módneho magazínu Vogue, píše pluska.sk.

Aká matka, taká Emma...O dcére prezidentky Zuzany Čaputovej Emme je známe, že popri štúdiu na strednej škole si buduje aj kariéru modelky, a to aj napriek tomu, že si na svoju adresu vypočula rôzne názory a k tomu, či má skutočne predpoklad stať sa modelkou. Mladučkú Emmu však kritika neprajníkov neodradila, práve naopak! 

V októbri 2021 sa v Bratislave konalo módne podujatie Fashion LIVE 2021, kde sa predviedla na móle prvýkrát. Predvádzala šaty hneď pre niekoľkých návrhárov, medzi nimi aj modely Borisa Hanečku. Začínajúcu modelku prišla na podujatie podporiť aj samotná prezidentka Čaputová, ktorá bola na svoju dcéru patrične hrdá. 

Mladá Emma sa aktuálne môže pochváliť ďalším megaúspechom! Objavila sa na februárovej titulke prestížneho módneho magazínu Vogue CS!  Pokračovala tak v šľapajách svojej mamy, ktorá sa na titulke Vogue objavila v roku 2019 ako novozvolená prezidentka SR. Práve pri tejto príležitosti boli nafotené exkluzívne zábery na obálku prestížneho magazínu. 

Emma je na titulke Vogue CS oblečená v pletených šatách výraznej ohninočervenej farby v kombinácii s tmavomodrou prešívanou páperovou bundou. Pozornosť púta aj jej nový účes! Mladá modelka sa totiž objavila so zaujímavým ružovým odtieňom vlasov.  Fotku Emmy na titulke VOGUE nájdete v našej galérii!