Celebrity Plačková pod paľbou kritiky: TOTO už prehnala! Najprv reklama na onkopacientoch, a teraz...? Uf

Zuzana Plačková vymyslela nový biznis.
ZDROJ: instagram.com/queen.plackova/

Už ste určite postrehli informáciu o tom, ako hviezdička slovenského šoubiznisu, ktorá začínala svoju takpovediac kariéru ako playmate, neskôr účinkovala v reality show Hotel Paradise, a dnes je z nej hviezda Instagramu, ohrozila detských onkologických pacientov tým, že im chcela darovať rúška na úkor ich zdravia…

Zuzana Plačková
Zdroj: instagram.com/queen.plackova/

Chcela iba pomôcť alebo sa zviditeľniť? Samotná nemocnica, do ktorej nemala byť ani len pustená, má v odpovedi na túto otázku celkom jasno:

„Vstup do budovy ústavu jej nebol povolený ani vedením ústavu, ani vedením Kliniky detskej hematológie a onkológie. Pripomíname, že práve toto oddelenie má absolútne sprísnený režim, keď rodič nášho pacienta nesmie prísť ani na chodbu," zdôraznila nemocnica vo svojom oficiálnom vyhlásení.

Ďalej tiež uviedla, že rúšok majú dostatok: „Rúška pre zamestnancov, ako aj pacientov, máme k dispozícii a boli sme prvá nemocnica, ktorá zaviedla rozdávanie rúšok pri vchode do nemocnice pre každého, kto k nám príde." Týmto vyhlásením nemocnica úplne vyvrátila tvrdenie Zuzany Plačkovej, ktorá si myslí, že lekárom aj pacientom rúška v tejto konkrétnej nemocnici chýbajú.

Aj keď Zuzanu Plačkovú sestrička na kliniku po správnosti nevpustila, Zuzana sa začala odvolávať na riaditeľstvo, z ktorého údajne mala aj s rúškami práve ísť. Sestrička však zareagovala správne, pretože o darovaní rúšok neznámou osobou, nemala žiadne bližšie informácie.

Pomoc, ktorú si zjavne veľmi dobre premyslela, jej teda vôbec nevyšla, práve naopak. Je však priam neskutočné, že napriek tomu Zuzana nepochopila vážnosť svojho konania, nakoľko onkologickí pacienti sú v týchto dňoch jedni z najviac ohrozených jedincov, ktorí sa musia za každých okolností chrániť pred koronavírusom, a aj inými ochoreniami, ktoré by im mohli vážne zhoršiť ich (už tak dosť vážny) zdravotný stav.

Otvorte si galériu pod článkom, kde nájdete aj fotografie z predávania rúšok... Neskutočné...

Spísali sme pre vás aj zopár bodov, ako sa chrániť pred koronavírusom. Nájdete ich v nasledujúcom článku:

#WANDASK