Urážka a poníženie od bývalého člena klubu ĽSNS a súčasného predsedu strany ŽIVOT Tomáša Tarabu na Emmu Čaputovú zasiahli dnes internet.

V príspevkoch na sociálnej sieti sa nechutne pustil do Emmy Čaputovej, ktorá počas uplynulého víkendu predvádzala modely slovenských dizajnérov na podujatí Bratislava Fashion LIVE!  „Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ uviedol v popise príspevku.

Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať.  „Práve ste prerazil to najhlbšie dno. Normálne ľudí oslovujem slušne, ale vo vašom prípade to fakt nejde. Toto je hlboko cez čiaru. Keď už si neviete pomôcť, „odbavujte“ sa na seberovných, nie na deťoch,“ uviedol jeden z komentujúcich na Facebooku. 

Dcéra prezidentky Emma Čaputová sa skúša presadiť ako modelka.
Dcéra prezidentky Emma Čaputová sa skúša presadiť ako modelka.
Zdroj: Exit Model Management

Oficiálne vyjadrenie poskytli aj organizátori podujatia Bratislav Fashion LIVE! Tí jednoznačne nesúhlasia s akýmkoľvek protažovaným prezidentkinej dcéry a žiadajú verejné ospravedlnenie.

"Odsudzujeme verejné ataky poslanca NR SR Tomáša Tarabu (ex ĽSNS) na 17-ročnú dcéru prezidentky Zuzany Čaputovej. Emma Čaputová prešla pred podujatím Fashion LIVE! castingom a nebola nijakým spôsobom protežovaná. Svojej úlohy modelky sa zhostila profesionálne a prispela k vysokému umeleckému zážitku tohto podujatia. Rovnako odmietame urážlivé poznámky k jej vzhľadu a umeleckému make-upu. Za podujatím Fashion LIVE! stojí tím etablovaných odborníkov z oblasti vlasového stylingu a vizážistiky, ktorých práca reflektuje vizuálnu predstavu samotných dizajnérov. Považujeme za absolútne neprijateľné, že poslanec Taraba verejne ponížil prezidentkinu dcéru a vyzývame ho, aby sa verejne ospravedlnil."

REAKCIU PANI PREZIDNETKY NÁJDETE V GALÉRII TU