Celebrity POTVRDENÝ koronavírus? Kráľovná Alžbeta II. uteká z paláca! Zasiahol už aj kráľovskú rodinu!

Alžbeta II.
ZDROJ: Twitter

Ak ste si doteraz mysleli, že koronavírus (COVID-19) zasiahol len Taliansko a Slovensko, mýlite sa! Mimoriadne opatrenia už platia aj pre iné krajiny po celom svete. A dokonca zasiahol nielen „bežné obyvateľstvo“, ale aj kráľovnú Alžbetu II.!

Alžbeta II.
Zdroj: Twitter

Pandémia koronavírusu ovplyvňuje doslova všetkých ľudí naprieč celým svetom. Tento vírus si nevyberá, a tak mu čelia aj známe osobnosti – herci, speváci, športovci… Jednou z osobností, ktorá sa musí s pandémiou v týchto dňoch popasovať, je aj kráľovná Alžbeta II. a jej manžel Filip, ktorí pred ňou museli doslova ujsť z paláca.

93-ročná kráľovná Alžbeta II. a 98-ročný princ Philip, boli tento víkend doslova vyvedení z palácu a presunutí do hradu Windsor. Momentálne sa teda nachádzajú v domácej karanténe, kde musia prečkať nejaký čas.

Vo Veľkej Británii dokonca plánujú vydať nariadenie, že obyvatelia nad 70-rokov budú musieť byť v absolútnej izolácii až 4 mesiace! Čo na to hovorí zdroj blízky kráľovskej rodine? Je už aj u kráľovskej rodiny potvrdený koronavírus? Otvorte si našu galériu, kde sa dozviete odpoveď…

Spísali sme pre vás aj zopár bodov, ako sa chrániť pred koronavírusom. Nájdete ich v nasledujúcom článku:

#WANDASK