Celebrity Prežili peklo! Harry a Meghan zažili hrôzu, o akej sa nám nesnívalo! Preboha, volali políciu!

Meghan Markle, princ Harry
ZDROJ: archív

Kráľovská rodina sa občas dostane do situácie, v ktorej sa „bežný smrteľník“ neocitne. Ani tentoraz tomu nebolo inak, pretože obaja zažili strach o vlastné bezpečie a ocitli sa v situácii, keď museli volať políciu!

Princ Harry, Meghan Markle
Zdroj: Archív

Samozrejme, že bezpečie kráľovskej rodiny je na prvom mieste a v záujme celej Británie. Nie vždy sa však dá zabrániť aktivitám, ktoré podnikajú niektorí ľudia v ich blízkosti, ako tomu bolo naposledy.

Napriek tomu, že sa konečne osamostatnili od kráľovskej rodiny, všetkých povinností a odsťahovali sa dostatočne ďaleko na to, aby mali svoj pokoj, i tak si ich problémy nakoniec našli. Čo sa vlastne stalo?

Len nedávno si totiž všimli, že nad ich hlavami prelietavajú bezpilotné lietadlá, takzvané drony, čo vyvolalo veľký strach, nakoľko vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu vôbec netušili, prečo lietajú priamo nad ich sídlom. „Nevedeli, o koho ide. Mohli len predpokladať, že ide o novinárov, ktorí sa snažia dostať exkluzívne zábery z ich života, no nemohli to vedieť na sto percent,“ uviedol zdroj.

Dvojica má zavedený bezpečnostný plán, ktorý si financuje zo súkromných zdrojov, a tak dúfame, že ich dostatočne ochráni. Podľa zahraničného média The Daily Beast dokonca viackrát zavolali políciu, pretože sa báli o svoju bezpečnosť.

Samozrejme, túto situáciu budeme aj naďalej sledovať a prinesieme vám i nové informácie... Medzitým si otvorte našu galériu, kde nájdete ich fotografie z ich charitatívnej akcie v Los Angeles. Krásne gesto! 

#WANDASK