Tak predsa sú spolu! Iba nedávno sme písali, že rozvedená Martina Schindlerová (34) zavítala do kina po boku advokáta Marcela Borisa. Ten je známy z kauzy zneužívania dievčaťa kňazom z Oravy. Speváčka je aktuálne na dovolenke v Chorvátsku, odkiaľ zverejňuje fotky z rovnakého miesta ako spomínaný advokát.

Na konci júna zavítala Martina do spoločnostipo boku známeho advokáta. Jej sprievod ju čakal mierne obďaleč a viackrát si Martinu natáčal na mobil. Kto je sympatický muž po jej boku, komentovať nechcela. Nám sa podarilo zistiť, že ide o právnika Marcela Borisa, ktorý nedávno obhajoval maloleté dievča, ktoré zneužíval kňaz z Oravy. Vyzerá to tak, že dvojicu spojila najmä ich práca, keďže Martina vyučuje na právnickej fakulte. Či naozaj ide o jej nového partnera, nám Martina vtedy nepotvrdila.

Najnovšie ju však usvedčili fotky z Chorvátska, kde dovolenkuje so spomínaným právnikom. Obaja totiž zverejňujú zábery na sociálnej sieti z rovnakého miesta. Martina sa pochválila fotkou z pláže, večerou z morských rýb či plavbou na jachte a z rovnakého miesta zverejnil v tom čase fotky aj Boris. Je teda viac ako jasné, že ide o jej nového partnera. Že by speváčka konečne našla tú pravú lásku? FOTKY NÁJDETE TU

Zdroj: pluska.sk