Princ Harry a jeho manželka Meghan sa ukazujú na verejnosti len sporadicky. Naposledy sme ich mohli vidieť v kontroverznom rozhovore s Oprah Winfrey, ktorý šokoval celý svet. Kde sa ukážu najbližšie?

Dvojica má spolu synčeka Archieho, ku ktorému čoskoro pribudne sestrička. Meghan by mala porodiť v lete, no aj napriek tomu, že je už vo vysokom štádiu tehotenstva, chystá sa na jednu veľkú udalosť. S princom Harrym sa objavia 8. mája na koncerte Vax Live, ktorý sa organizuje na podporu globálnej vakcinácie.

„Za posledný rok náš svet zažil spoločne bolesť, stratu a boj. Teraz sa musíme zotaviť a vyliečiť sa - spolu. Nikoho nemôžeme vynechať. Všetci budeme mať výhody, budeme viac v bezpečí, keď bude mať každý a kdekoľvek prístup k vakcíne. Musíme sa usilovať o spravodlivú distribúciu vakcín a tým obnoviť vieru v naše spoločné ľudstvo. Táto misia je nesmierne kritická a dôležitá," znie stanovisko Harryho a Meghan, ktorí sú ambasádormi kampane.

Okrem nich sa na akcii ukáže aj speváčka Jennifer Lopez, americký prezident Joe Biden či herec Ben Affleck. Veľkolepú akciu bude moderovať speváčka Selena Gomez.