Milovníci letných festivalov si cez víkend prišli na svoje. Jedna skupinka sa zabávala na letisku v Trenčíne na Grape, tá druhá vycestovala do Budapešti na slávny Sziget. A skvelú atmosféru si nenechala ujsť ani komička Simona Salátová.

Simona má vo svojom živote veľa šťastia. Na spoločnej dovolenke so svojím partnerom sa zasnúbili a o radostnú informáciu sa podelili aj so svojimi fanúšikmi. Okrem toho má na Markíze vlastnú šou, ktorá zožala obrovský úspech.Televízia sa však rozhodla, že s komičkou bude spolupracovať aj ďalej. Salátová bude totiž jednou z účinkujúcich novej série šou Tvoja tvár znie povedome.

Komička už začala aj natáčať, no cez víkend si trochu vyhodila z kopýtka. Aj ona si totiž užívala na festivale Grape. ,,Festivaly beriem vážne, lebo je to príležitosť ukázať ľuďom, že vnútri som Dan Nekonečný!" napísala k fotke, čím dala najavo, na koho sa s určitosťou v šou už čoskoro premení. A keďže Simona je na svoje krivky hrdá, patrične sa podľa toho aj obliekla. FOTKU NÁJDETE TU.