O bývalej superstaristke Martine Schindlerovej (34) kedysi dlhé roky nebolo nič počuť. V júli 2012 sa vydala v kaštieli v Tomášove, keď sa jej vyvoleným stal podnikateľ Kamil Haršány. A potom sa po speváčke doslova zľahla zem. Sedem rokov žila v anonymite a v tzv. zlatej klietke. Medzičasom porodila dve deti. Nasledoval rozvod, začala pracovať a pravidelne ju vídať na spoločenských akciách. A práve na jednej z nich ju nedávno sprevádzal „záhadný“ muž.

V Schindlerovej živote nastal zhruba pred štyrmi rokmi veľký zlom. Martina sa rozviedla a ohlásila návrat na hudobnú scénu. Speváčka však svoje nevydarené manželstvo nikdy príliš nekomentovala. No bolo známe, že Haršány bol v hľadáčiku polície, ktorá ho neskôr aj zadržala spolu s členmi organizovanej zločineckej skupiny takáčovci.

Martina nedávno zavítala na premiéru filmu Prezidentka. A neprišla sama! Spoločnosť jej robil neznámy muž. Keď však zbadali fotografov, hneď sa oddelili. Jej sprievod ju čakal mierne obďaleč a viackrát si Martinu natáčal na mobil. Kto je sympatický muž po jej boku, komentovať nechcela. No nám sa podarilo zistiť, o koho ide. VIAC SA DPZVIETE V GALÉRII TU

Zdroj: pluska.sk