Spevák so zdôveril o svojom boji s poruchami príjmu potravy.

Svetoznámy spevák si len nedávno prešiel ťažkým obdobím, kedy sa musel popasovať so svojou depresiou, ktorej spúšťačom boli dve náročné životné situácie. V prvej jeho manželke Cherry Seaborn našli doktori nádor počas druhého tehotenstva, vďaka ktorému musela Cherry odložiť svoju liečbu. Rovnako minulý rok spevákovi zomrel aj jeho najlepší kamarát Jamal Edwards, ktorému sa zastavilo srdce vplyvom užívaním kokaínu a alkoholu.

FOTOGRAFIE EDA SHEERANA A JEHO RODINY NÁJDETE TU!

Tentokrát spevák pre magazín Mirror priznal svoj boj so zákernou bulímiou, ktorá sa mu spustila práve pri spolupráci so známymi interpretmi, kedy si uvedomil, že nie je podľa neho tak fyzicky atraktívny, ako jeho spevácki kolegovia. „So svojím vzhľadom som začal bojovať po spolupráci s Justinom a Shawnom, ktorí majú fantastické postavy. Cítil som sa vtedy nepríjemne a skončilo to tým, že som nakoniec hltal jedlo, kým som ho nevyvracal. Vyvinula sa u mňa bulímia,” povedal spevák o svojom boji s poruchami príjmu potravy.

Speváčka Taylor Swift a spevák Ed Sheeran.
Speváčka Taylor Swift a spevák Ed Sheeran.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZ7LuZhMfY0/

Spevák ďalej dodal, že on bol so sebou spokojný až do chvíle, kým ho nezačali ostatní ľudia porovnávať s ďalšími popovými hviezdami z brandže. Aktuálne je dvojnásobný otec podľa jeho slov z tohto začarovaného kruhu bulímie dávno vonkusnaží sa sústrediť na cvičenie a výchovu svojich detí, a to staršej dcéry Lyry a mladšej Jupiter. FOTOGRAFIE EDA SHEERANA A JEHO RODINY NÁJDETE TU!