Je bývalou dvojnásobnou kráľovnou krásy a svetovou modelkou - Slovenka s bulharskými i maďarskými koreňmi. Niet sa preto čomu čudovať, Ivana Christová zrejme „zdedila" zo všetkých troch národností to najlepšie a najkrajšie...

Tak TOTO je poriadny trapas! Ivana Christová takú HANBU ešte nikdy nezažila... To vážne? (FOTO)

Veď bola predsa svojho času historicky prvou Miss Československa! Ženy ju obdivovali, híkali nad jej krásou a závideli jej pôvab. Tmavovlasá kráska skrátka žiarila a ľudia ju mali radi. Aspoň to sme si mysleli. Avšak nebolo to celkom tak. Na svoju korunováciu v tom čase nemá totiž vôbec dobré spomienky. V rámci minulotýždňových osláv 30. výročia Nežnej revolúcie priznala, ako sa k nej jej fanúšikovia v skutočnosti správali. A verte nám, nebolo to nič príjemné!

Tak TOTO je poriadny trapas! Ivana Christová takú HANBU ešte nikdy nezažila... To vážne? (FOTO)

O Ivane Christovej toho v poslednej dobe veľa nepočujeme. Kedysi bola vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta, stala sa prvou Miss Československa, dokonca učarovala aj porotcom prestížnej súťaže Miss Maja International, ktorú vyhrala v Dominikánskej republike, a to iba o čosi neskôr po súťaži Miss Československo! Keď však spomína na tie časy dnes, nemá úsmev na tvári. Jej fanúšikovia ju totiž prekvapili veľmi nečakanou a nepríjemnou reakciou.

Čo sa dialo? V našej galérii nájdete odpoveď...