Videli ste niekedy takúto krásu? Celebrita Jasmina Alagič Vrbovská sa totiž rozhodla, že svoju úžasnú záhradu ešte viac zveľadí, píše portál žena.sk! Videli ste väčší luxus? Len sa pozrite a inšpirujte!

,,Drahí kamaráti, spomínala som, že som absolútne podľahla našej záhrade. Tento rok som sa ju naozaj úpenlivo snažila premeniť na jednu krásnu oázu pokoja, kde sa všetci budeme cítiť ako na dovolenke. A aj keď sa snažím byť akokoľvek skromná, mám pocit, že sa nám to podarilo," zdôverila sa Jasmina Alagič svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Zároveň im sľúbila, že postupne poukazuje záhradu aj podrobnejšie. Zatiaľ predviedla pohodlné sedenie v béžovej farbe od talianskeho výrobcu, ktorého cena je vyše 3-tisíc eur. 

Jasmina s milovaným Rytmusom a synom.
Jasmina s milovaným Rytmusom a synom.
Zdroj: INSTAGRAM

,,Môj muž, keď si prvýkrát sadol na našu terasu, tak v sekunde vypleštil oči, pretože podľa mňa dovtedy ani netušil, že som tak dobre vybrala. Jedna vec je, ako tie veci vyzerajú a že sú naozaj krásne, ale druhá vec je ich funčnosť. No a tu sa viem rukami nohami zaručiť za oboje," prezradila Jasmina. Manželka repera Rytmusa okrem pohodlného posedenia ukázala aj záhradné kreslo či hojdačku. Každý kus za viac ako tisíc eur. Radosť, oddychovať v takej záhrade, čo poviete?

Anketa
Páči sa vám záhrada Jasminy Alagič?
  • 33%
  • 67%

FOTO luxusnej záhrady v galérii.