Herečka Barbora Švidraňová v pútavom rozhovore pre šarm.sk úprimne hovorí, ako zvláda výchovu synčeka a čo odkazuje iným mamám, ktoré zostali na dieťatko samy!

Ako sa máte? Pomaly sa už začínate spamätávať z pandémie alebo ešte stále na vás dolieha?

Musím povedať, že v roku 2021 sa to veľmi zlepšilo najmä preto, že som absolútne prestala pozerať spravodajstvo. Mala som dosť negatívnej energie. Samozrejme, vždy som si skontrolovala aktuálne opatrenia, ale prestala som sa zaujímať o podrobnosti, čo veľmi zmenilo náladu u nás doma. Keby sa stále nenosili rúška, tak ani neviem, že je nejaká pandémia. Ja som optimista a to mi nikto nezoberie.

Ako jednu z mála herečiek vás pandémia nepripravila o prácu a mali ste možnosť naďalej nakrúcať. Na akých projektoch ste pracovali?

Mala som to šťastie, že seriál Nový život nestopli úplne, takže sme na ňom pracovali priebežne počas celého roka. Preto som mala aký-taký príjem, keďže všetko ostatné v rámci umeleckej sféry bolo odstavené na neurčitý čas. Nebolo to jednoduché, mali sme aj veľa páuz. Samozrejme, v prvej vlne úplne a potom či už kvôli opatreniam, pozitívnym kolegom, alebo nutným PCR testom, ktorými nás testovali pomaly každý týždeň. Takže bolo to vyčerpávajúce a veľmi neisté, ale som veľmi vďačná aspoň za to.

Objavili sa informácie, že ste kvôli finančnej situácii boli nútená predať byt v Bratislave. Nemrzí vás to spätne teraz, keď sa život pomaly začína vracať do normálu?

Byt som nepredala kvôli pandémii, to nie je pravda. Predala som ho už pred pôrodom, pred tromi rokmi, keď som sa rozhodla, že pre malého aj pre mňa bude oveľa jednoduchšie a praktickejšie prijať pomoc od mojich rodičov, keďže som sa stala slobodnou mamou. Francesco sa síce zo začiatku ako-tak zaujímal, ale aj tak nemohol byť prítomný a nápomocný, keďže stále žije v Londýne a cestoval s kapelou po celom svete.

FOTO Barborinho rozkošného synčeka nájdete TU >>>

FOTO neviazaných posteľných scén Švidraňovej a Joža Vajdu nájdete TU >>>

Kto Barbore pomohol najviac sa dozviete na ďalšej strane >>>