Svadba tisícročia či iba obrovský cirkus?!

V januári celé Česko a Slovensko sledovalo hotovú telenovelu, keď slovenská playmate Lela Ceterová (33) utiekla od snúbenca - zápasníka MMA Karlosa Vémolu (37). Navzájom sa dourážali, nechýbalo obvinenie z nevery či fyzického napadnutia. Do Vémolandu, ako v Česku hovoria Karlosovmu domu, sa Lela vracala v sprievode polície. O pár dní sa prominenti k sebe vrátili, tvárili sa, že je všetko v poriadku, a vyhlasovali, že plánujú svadbu, ktorá sa pôvodne mala konať minulý rok v lete.

A keďže Karlos „Terminátor“ Vémola počas víkendu zvíťazil v MMA zápase v Oktagone, dvojici už nič nebráni v tom, aby si dnes povedali svoje vytúžené Áno. Na dlho očakávanú svadbu so slovenskou snúbenicou a modelkou Lelou Ceterovou (33), ktorá sa koná v eventovej galérii v Prahe, je pozvaných viac ako dvesto hostí. Vezmeme sa 28. júla, to je náš magický dátum. Karlos chce, aby na svadbe bola len rodina a blízki priatelia, takže očakávame zhruba 300 hostí,“ priznala pre PLUS7 DNÍ ešte v máji Lela. Na ich veľkom dni nechýba, samozrejme, aj Karlosove potomstvo, nielen Lili a Rocky, ktoré má s Lelou, ale i staršie deti, syn CJ a dcéra Sky.

Nevesta má na sebe mohutné biele šaty bez ramienok s dlhým závojom a korunkou ako princezna. „Čo sa týka šiat, tie boli špeciálne navrhnuté podľa mojich predstáv už vlani. Šili mi ich niekoľko mesiacov. Šaty museli prispôsobiť na moju pôvodnú váhu a miery. Sú biele a naozaj veľmi ťažké. Myslím si, že také už dávno nikto nemal. Veľmi sa mi páčia. Už sa neviem dočkať svadby,“tvrdila nám pred dvoma mesiacmi bývalá playmate, ktorá dala šaty ušiť aj svojej dcérke.

Naša svadba bude iná ako ostatné svadby. Bude to nezabudnuteľný zážitok a užijeme si to,“ tvrdila Ceterová, ktorá si dala záležať aj na kvetinových dekoráciách a spolu s Karlosom pre hostí pripravila aj spektakulárnu slávnostnú tabulu, kolotoč či nočný ohňostroj. FOTO NÁJDETE TU